Przedszkole Publiczne Nr 51

Podziękowania

Serdeczne dziękujemy studentom z Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA Poland - oddział Szczecin za przeprowadzenie akcji Szpital Pluszowego Misia. Dziekujemy za prezentację zawodu lekarza, pokazanie dzieciom podstawowych zabiegów medycznych oraz podkreslenie jak ważne jest dbanie o higienę osobistą każdego dnia.

***

Serdecznie dziękujemy Galerii Turzyn za przekazanie pięknych dekoracji. Cieszymy się, że dbamy o dobro naszej planety i wspólnie dajemy przykład przedszkolakom jak wykorzystywać przedmioty wielokrotnie. W ramach podziękowania dzieci stworzyły mini album z przepięknymi rysunkami. Jak mawia Rocky z Psiego Patrolu "Nie wyrzucaj --> wykorzystaj" :)

***

Składamy serdeczne podziękowania dla Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie za przekazanie wiedzy dotyczącej pracy policji, a także za pogadankę o bezpieczeństwie dzieci w przedszkolu oraz poza placówką:)